• jsme odborně způsobilí
  firmy, které se v cechu sdružují, procházejí každoročně řadou odborných školení a seminářů pořádaných výrobci materiálů i předními odborníky v našem řemesle. Dbají na profesní růst svých zaměstnanců .Mají certifikační osvědčení na běžně používané druhy střešních materiálů .Na požádání Vám kopii příslušného osvědčení předloží.
 • zákazník je u nás na prvním místě
  členové cechu jsou připraveni poradit s výběrem správného materiálu pro každou střechu.Osobní účastí na Vaší střeše Vám navrhnou nejvhodnější řešení problému.Cenový návrh,který vychází z požadavku zákazníka a krátká doba realizace je pro nás samozřejmostí.
 •  záruky
  na zabudované materiály jsou poskytovány dlouhé záruky v mnoha případech deset a více let (konkrétní délku záruky na zvolený materiál Vám sdělíme při osobním jednání) podle délky a rozsahu stanovené výrobcem materiálu. Každé dílo provádíme zodpovědně a proto naši členové poskytují záruky na provedené práce od 2 let výše.
 • řešení problémů
  i při použití kvalitních materiálů a provedení kvalitní práce se z nejrůznějších důvodů mohou časem objevit závady, které Vám samozřejmě pomůžeme odstranit. Nenecháme Vás na pospas nepřízni počasí.
 • tradice
  firmy,které se v cechu sdružují,působí v oboru deset a více let a mají svou práci jako hlavní předmět činnosti. Kde jsou všichni Ti, kteří nabízí ,,odbornou práci za výhodnou cenu,,?? Většinou již dnes provádí jinou ,odbornou práci, na které se dá něco trhnout“ a problémy zákazníků je nezajímají. To se Vám u nás stát nemůže.
 • cena
  za Vaše peníze si kupujete kvalitní a certifikované materiály, kvalitní práci, záruku, že Vám bude střecha sloužit bez problémů dlouhou dobu, seriózní jednání a odpovídající přístup k řešení Vašich problémů. Tomu odpovídají naše ceny. Nemůžeme být vždy nejlevnější, ale je třeba vidět co si za nižší cenu kupujete. Zjistíte, že řada firem na mnoho věcí ,,zapomněla” a ty si musíte doplatit nebo že zvolila jiný, méně vyhovující materiál s nižší cenou. Mnoho zklamaných zákazníků by Vám jistě řeklo, jak u takových firem střechu ,,výhodně pořídili”. Ročně opravujeme desítky střech, které tito všeumělci realizovali. Rozdíly v cenových nabídkách Vám rádi vysvětlíme.
 • reference
  za dobu svého působení naše firmy realizovaly stovky střech. Na požádání Vám předložíme seznam referenčních objektů, které jsme realizovali a kde získáte informace od investorů, jak byli s naší prací spokojeni.
 • technická připravenost
  všechny naše firmy vlastní kvalitní klempířské a pokrývačské nástroje a nářadí nejvyšší kvality. Řada z nás vlastní kvalitně vybavené dílny tak, abychom mohli řešit všechny problémy na Vaší střeše
 • bezpečnost práce
  při provádění staveb dodržujeme všechny zásady bezpečné práce. Vaše i naše bezpečnost a zdraví je pro nás na prvním místě
 • předání stavby
  spolu s dokončenou stavbou Vám předáme všechny potřebné doklady a poradíme s případnou údržbou. Stavbu opouštíme uklizenou, odpad je odvezen k ekologické likvidaci, takže zákazník se nemusí o nic starat

  Kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník je naším cílem.

  Více informací získáte od jednotlivých členů našeho sdružení